Let's Manage IT Nights

Kraków

 

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2023, godz. 16:00

ABB Business Services
ul. Przy Rondzie 4, 31-547 Kraków

 

Dostępnych jest tylko 60 wejściówek na wydarzenie

 

Zapisz się na spotkanie

Czym są Let's Manage IT Nights?

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań dedykowanych wszystkim tym, którzy szukają wiedzy i inspiracji w temacie zarządzania IT.

Naszym celem jest stworzenie dla Managerów IT z różnych miast Polski przestrzeni do wymiany myśli, doświadczeń, poznania innych osób działających w branży i szerzenia dobrych praktyk danej organizacji.

Spotkanie w Krakowie będzie #77 wydarzeniem w Polsce. Dołącz do nas, aby razem tworzyć przyszłość IT!

Zasady uczestnictwa

discussion icon

 

Dziel się wiedzą, spostrzeżeniami i doświadczeniami z innymi uczestnikami

process icon

Bądź otwarta/y na inną perspektywę, zdanie, opinię

active icon

Zainspiruj się i baw się dobrze

Agenda

16:00
Rejestracja
16:30
Networking
17:15
Prezentacja IT
17:45
Przerwa
18:00
Prezentacja Inspiracja
18:30
Dyskusje Round Tables
19:30
Networking
21:00
Zakończenie

Speakerzy wydarzenia

Ostręga 2
Dawid Ostręga
Trener Główny @ Kraków Kings
Maciej Kolomycki
Maciej Kolomycki
Chief Specialist for Innovative Technologies @ ABB

Moderatorzy wydarzenia

Marcin Lepiarczyk
Marcin Lepiarczyk
DevOps & Platform Engineering Practice Lead @ SoftwareOne
Dominika Pacyna (5)
Dominika Pacyna
Director IT Service Management @ KION Group
Ewa Szulik-Stach-1
Ewa Szulik-Stach
AI Solution Manager
Paweł Czarny (1)
Paweł Czarny
Head of Engineering Area @ RAS
Daniel Kuźba
Daniel Kuźba
Enterprise Architect and DevOps Consultant @ Future Processing
Julia Stencel (2)
Julia Stencel
Cluster Lead @ Cloud & DevOps Practice @ SoftServe
Maciej Kolomycki
Maciej Kolomycki
Chief Specialist for Innovative Technologies @ ABB

Prezentacje

🕓 17:15-17:45  |  Prezentacja IT

AI Inhouse: Inkubator Innowacji w Firmie ABB

Podczas wystąpienia zanurzymy się w świat inkubatora technologii, ukazując istotę tego narzędzia w kształtowaniu innowacji w firmie. Podczas prezentacji odkryjemy proces wdrażania nowatorskich rozwiązań oraz zapoznamy się z konkretnymi przykładami udanych implementacji technologii sztucznej inteligencji w różnych obszarach działalności ABB.

Maciej Kolomycki   Maciej Kolomycki

🕓 18:00-18:30  |  Prezentacja Inspiracja

Jak angażować członków zespołu w świecie hybrydowym?

Jedynie 30% pracowników wróciło do biura. Dlaczego? Jak podnieść tę liczbę? A może wcale tego nie chcemy? Podczas wystąpienia postaram się odpowiedzieć na te pytania.

Ostręga 2   Dawid Ostręga

🕓 18:30-19:30  |  Dyskusje Round Tables

Dołącz do rozmowy przy stolikach tematycznych, podejmij dyskusje na wybrany temat i znajdź rozwiązanie na swoje wyzwania. Do moderowania poszczególnych Round Tables zaprosiliśmy praktyków, którzy zadbają o efektywne rozmowy.

1) Rola Managera w Kreowaniu Motywacji Zespołu

Ludzie to fundament każdej firmy, dlatego tak istotne jest zapewnienie im możliwości rozwoju. Podczas rozmowy będziemy zastanawiać się nad tym, co się kryje pod zarządzaniem kompetencjami w organizacji? Jakie konkretnie działania i podejścia mogą wywołać iskrę zaangażowania wśród członków zespołu? Jakie są podstawowe narzędzia pozwalające na zdefiniowanie mocnych i słabych stron pracowników? Dlaczego edukacja pracowników jest ważna?

Daniel Kuźba   Daniel Kuźba - moderator

2) AI jako członek zespołu IT

Współpraca ze sztuczną inteligencją staje się nieodłącznym elementem nowoczesnych zespołów. Kogo i jakie kompetencje może zastąpić AI? Jak rozwijać zespół za pomocą AI? Porozmawiamy o tym, jak skutecznie integrować technologię AI w zespołowej pracy, wydobywając potencjał obu światów. Podzielmy się praktycznymi strategiami, doświadczeniem i wiedzą z tego zakresu.

Maciej Kolomycki   Maciej Kolomycki - moderator

3) Cognitive Overload – czyli jak radzić sobie ze zbyt dużą ilością informacji?

Zaraz po człowieku, informacja jest jednym z najcenniejszych zasobów dzisiejszych organizacji. Sprawny ich przepływ umożliwia ciągły rozwój oraz zapewnienie konkurencyjności na rynku usług. Ale czy jako osoby, jesteśmy w stanie sprostać przetwarzaniu ciągle większej ilości danych przekazywanych nam nie tylko w pracy, lecz również w życiu prywatnym? Gdzie jest górny limit, który my oraz nasze zespoły są w stanie przetworzyć? Jak nadmiar informacji wpływa na rozwój, motywację oraz na nasze samopoczucie? Jak przekazywać ważne informacje, aby nie zostały pominięte? Które z nich możemy całkowicie usunąć? Porozmawiajmy o możliwych rozwiązaniach tego potencjalnie prostego problemu.

Paweł Czarny (1)   Paweł Czarny - moderator

4) Work-life balance managera IT

Praca managera IT może być wymagająca i intensywna, co często prowadzi do wyzwań związanych z zachowaniem równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Przy tym stoliku podzielimy się swoimi strategiami i technikami pomagającymi efektywnie zarządzać swoim czasem, redukować stres oraz utrzymywać zdrową równowagę między pracą a domem/rodziną. Rozważymy praktyczne podejścia do organizacji pracy, radzenia sobie z nadmiernym obciążeniem obowiązkami i dbania o zdrowie psychiczne.

Dominika Pacyna (5)   Dominika Pacyna - moderatorka

5) Jak efektywnie zarządzać zespołem 100% remote/rozproszonym

Optymalne zarządzanie zespołem w pełni zdalnym/rozproszonym środowisku wymaga zrównoważonego podejścia łączącego technologię, komunikację i zaufanie. Podczas rozmowy zastanowicie się jak skutecznie kierować zespołem pracującym zdalnie, osiągając doskonałe wyniki i utrzymując silną współpracę. Poznasz strategie komunikacji online, narzędzia do monitorowania postępów oraz budowania zaufania w wirtualnym środowisku.

Marcin Lepiarczyk   Marcin Lepiarczyk - moderator

6) AI - czy i jak zmieni kompetencje managerów i specjalistów IT?

AI jest coraz bardziej obecne w naszym życiu zawodowym, coraz chętniej też z niego korzystamy. Przy tym stoliku skupimy się na tym: Jak AI wpływa na kompetencje nasze i naszych zespołów? Jakie są szanse, a jakie zagrożenia związane z jego popularnością? Jak AI zmieni naszą pracę i kompetencje? Na co należy uważać podczas korzystania z AI?

Ewa Szulik-Stach-1   Ewa Szulik-Stach - moderatorka

7) Personal branding managera IT

Personal branding to kluczowy element sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym świecie IT i mowa tu zarówno o budowaniu swojego wizerunku na zewnątrz jak i wewnątrz organizacji. Podczas dyskusji podzielimy się własnym doświadczeniem z tego zakresu. Rozważymy, jakie kroki można podjąć, aby budować własną markę, jakie treści warto publikować online, jak skutecznie komunikować swoje osiągnięcia i umiejętności oraz jak korzystać z mediów społecznościowych w celu promocji swojego personal brandu.

Julia Stencel   Julia Stencel - moderatorka

Partnerzy spotkania

Host Partner

Community Partner

conlea_big_transp-2 logo

 

Conlea to społeczność managerów i specjalistów IT

Łączymy ich, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali korporacyjne IT w Polsce. Robimy to, organizując konferencje, meet-upy, szkolenia i społeczność online.