Spotkania Let's Manage IT Nights pozwolą Ci spotkać ludzi z branży, wymienić się doświadczeniami, zainspirować się do dalszego rozwoju

 
 

Czym jest Let's Manage IT Nights?

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań dedykowanych wszystkim tym, którzy szukają wiedzy i inspiracji w temacie zarządzania IT.

Naszym celem jest stworzenie dla Managerów IT z rożnych miast Polski przestrzeni do wymiany myśli, doświadczeń, poznania innych osób działajacych w branży i szerzenia dobrych praktyk danej organizacji.

 

Mamy wspólny cel

Łączymy i inspirujemy managerów, liderów i specjalistów IT, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali branżę IT w Polsce.

HubSpot Video

Nadchodzące wydarzenia

Kraków

Data: 07.12.2023

Podczas spotkań Let's Manage IT Nights będziemy wymieniać się wiedzą i doświadczeniami w 3 głównych blokach tematycznych:

  • Przywództwo w IT

  • Biznes i strategia

  • Technologia

 

Kogo spotkasz?

wykres lmit nights

 
20181010_182430-1024x768-1

Czym spotkania Let's Manage IT Nights:

  • Networkingiem,
  • Spotkaniami dla IT Managerów,
  • Jakościowym contentem,
  • Atmosferą sprzyjającą budowaniu relacji,
  • Inspiracją

Czym nie są
spotkania Let's Manage IT Nights:

  • Spotkaniami sprzedażowymi,
  • Spotkaniami rekrutacyjnymi
 

Struktura spotkań

icon lmit nights 1

Ramy czasowe

17:00 - 21:00

icon lmit nights 3

Networking

 

prezentacje

3 Prezentacje

Case study / Inspiration / Panel Dyskusyjny 

 

Agenda

Rejestracja

Rozpoczęcie

Prezentacja Case Study I

Dyskusja Round Tables

Prezentacja Case Study II

Networking

Zakończenie

Warunki uczestnictwa

Spotkania Lets’ Manage IT Nights to otwarte i bezpłatne wydarzenia dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innymi obszarami z zakresu działania organizacji.

Zależy nam na tworzeniu społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

conlea_big_transp-2 logo

 

Conlea to społeczność managerów i specjalistów IT

Łączymy ich, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali korporacyjne IT w Polsce. Robimy to, organizując konferencje, meet-upy, szkolenia i społeczność online.