Skip to the main content.

Let's Manage IT Live

Zidentyfikuj problemy i wyzwania organizacji za pomocą jednego pytania

 

Spotkanie odbyło się 25 lutego 2022 roku

 

Test biznesu IQ to pierwszy na świecie algorytm diagnozujący problemy i wyzwania organizacji na podstawie jednego pytania. Na bazie testu można w prosty zdiagnozować tzw. wąskie gardła, czyli miejsca, gdzie usprawnienia w organizacji wymaga komunikacja, standardy, czy metody zarządzania ludźmi.

O stawianiu diagnozy firmie za pomocą jednego pytania, podczas drugiego w 2022 roku webinaru w ramach Let’s Manage IT, opowie dr Dariusz Tarczyński.

Obejrzyj nagranie ze spotkania

Z nagrania spotkania:

 
Poznasz metodę 1 pytania Intelligent Question
 
Dowiesz się jak i gdzie szukać stanów zapalnych w twojej firmie
 
Otrzymasz wskazówki od czego powinieneś rozpocząć zmiany w organizacji
 

Dariusz Tarczyński

Założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Twórca oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi. Autor książek: „Jak odczytać człowieka z wyglądu”, „Zrozumieć człowieka z wyglądu”, „Psychografologia”, „Słowa klucze” oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu.

Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji, wielokrotnie zapraszany do programów TVP 1, TVP 2, TV Polsat Biznes. Pomysłodawca, realizator i prowadzący cykl programów „BUSINESS MENU – BIZNESMENI” emitowanych w TV Polsat Biznes.

Od 2004 roku współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc wykłady i warsztaty z zakresu komunikacji, psychologii biznesu i zarządzania (Podyplomowe Studium Negocjacji przy UMSC w Lublinie (2004- 2006), Wyższa Szkoła Psychologii i Zarządzania w Łodzi (2006-2008), Podyplomowe Studium Doradztwa Personalnego przy SOP w Łodzi (2006- 2008), Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi (2006- 2010), Wyższa Szkoła Bankowości w Poznaniu (2008-2010), Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Studia Podyplomowe NLP i Coachingu w Łodzi i w Krakowie (2013)).

Wykładowca etatowy w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (2015 – nadal).

DT
Conlea 1 LMIT logo slajder Logotypy na stronę (2)