Skip to the main content.

Let's Manage IT Live

Najważniejsze 5 minut każdego lidera

Spotkanie odbyło się 4 lutego 2022r.

Niezależnie od tego czy jesteś liderem z wieloletnim doświadczeniem, czy dopiero uczysz się zarządzać zespołem. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy zespół, czy jesteście teamem od dawna, jest jedno kluczowe spotkanie które jako manager musisz przeprowadzić, aby osiągnąć zamierzone cele. Co to za spotkanie, i jakie elementy powinno zawierać? Opowie Dawid Ostręga, menedżer z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce, obecnie dyrektor w polskim oddziale firmy Shell Energy.

Obejrzyń nagranie ze spotkania

Z nagrania spotkania dowiesz się:

 
Co jest kluczem do klarownej i sprawnej komunikacji managera zespołem?
 
Czym jest tytułowe "5 minut każdego lidera"?
 
O jakich elementach musisz poinformować zespół, aby Wasza współpraca przebiegała bez zakłóceń?

Dawid Ostręga

Menedżer z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Obecnie jest dyrektorem w polskim oddziale firmy Shell Energy, wcześniej z sukcesem zajmował się zarządzaniem spółek i budowaniem zespołów w firmach takich jak m.in. IBM, SolarWinds, SKK S.A, SG Digital. i EPAM Systems.

Równocześnie jest trenerem futbolu amerykańskiego krakowskiej drużyny Kraków Football Kings, z którą zdobył mistrzostwo I Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego (PLFA1) Jako trener duży nacisk kładzie na rozwój młodzieży oraz mocno wspiera lokalne aktywności społeczne.

Jest również wykładowcą w Talent Management in Tech Companies na AGH, oraz studiach MBA na krakowskim uniwersytecie ekonomicznym.

Dawid jest także harcmistrzem, gdzie oprócz funkcji w Głównej Kwaterze Harcerzy, poprowadził dwie drużyny do zwycięstwa na VI i VII światowym zlocie ZHP dz. pgK.

D-Ostrega
Conlea Let's Manage IT Shell Energy