Skip to the main content.

Let's Manage IT Live

Rutyna w IT - jak zadbać o stale wysoki poziom zaangażowania pracownika?

 

Spotkanie odbyło się 27 stycznia 2023, godz. 13:00

 

Branża IT charakteryzuje się sporą liczbą stanowisk, które z jednej strony cechuje duża ranga i odpowiedzialność, a z drugiej okraszone są dość monotonnymi zadaniami. Zjawisko rutyny obserwujemy chociażby w sektorze IT Operations. Dotyka ono równie często pracowników z sektora security czy branży lotniczej. Jak mimo tego managerowie mogą zadbać o stale wysoki poziom zaangażowania pracownika? 

Obejrzyj nagranie

Podczas spotkania:

 
Wieloletni eksperci podzielili się swoimi rozwiązaniami i spostrzeżeniami
 
Odpowiedzieliśmy na najważniejsze dla uczestników pytania w trakcie sesji Q&A

Rozmowę z Aleksandrą Żygo oraz Michałem Godlewskim przeprowadził Paweł Banaszak

 

Aleksandra Żygo

Principal Engineer @ GSK

 

Odpowiada za wdrażanie i promowanie aktywności zwanych „self-service” w obszarze Research & Development (R&D) GSK Tech.
Interesuje się sztuczną inteligencją. W swojej codziennej pracy wykorzystuje technologie związane ze sztuczną inteligencją, automatyzacją, rozwiązaniami w chmurze i chatboty/Virtual Agent. Jej zadaniem jest redukowanie powtarzalnych czynności, które mogłyby być zastąpione przez boty. Wcześniej pracowała w zespole, który odpowiadał za wdrożenie platformy ServiceNow, wiodącego na rynku rozwiązania do zarządzania usługami w chmurze dla przedsiębiorstw.

Jest liderką polskiego oddziału Women’s Leadership Initiative (WLI) w GSK, który ma na celu wspieranie kobiet (ale nie tylko) w rozwoju.

Angażuje się w liczne akcje wspierające kobiety, takie jak m.in.: Fundacja Vital Voices organizująca Global Mentoring Walk czy Akademia Ery Nowych Kobiet.

Jest wolontariuszką w Fundacji Mam Marzenie.

Aleksandra-Żygo
 

Michał Godlewski

CTO @ Grupa Morizon-Gratka

 

Doświadczony lider IT wspierający zmiany w organizacji i rozwój ludzi.

Entuzjasta zwinnego wytwarzania oprogramowania i samoorganizacji.

Skupiony na sposobach efektywnych transformacji organizacyjnych Agile & DevOps.

Zawsze kierujący się potrzebami klientów i partnerów biznesowych, silnie skoncentrowany na doskonaleniu i rozwoju organizacji, rozwiązywaniu problemów i aktywnej komunikacji.

Nieustannie gotowy na nowe wyzwania.

Michal-Godlewski-scaled
 

Paweł Banaszak

Senior Marketing Executive @ Kainos Software

 

Wykorzystuje ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji oraz swoich umiejętności w zakresie marketingu treści, public relations i budowania marki osobistej, aby pomóc ekspertom Kainos w zdobyciu uznania i reputacji, których potrzebują, aby przyciągnąć innych do współpracy. I stara się to robić w zwinny sposób.

W swojej karierze pracował dla firm z sektora usług finansowych, IT/Telco, BPO/SSC, energetyki i biotechnologii. Jego klienci i pracodawcy zatrudniali od 20 do 5000+ pracowników, a świadczone usługi obejmowały: public relations, komunikację wewnętrzną, organizację wydarzeń, zarządzanie mediami społecznościowymi, szkolenia językowe i komunikacyjne oraz branding. Lubi dzielić się swoją wiedzą i wspierać rozwój ludzi prowadząc szkolenia i warsztaty.

Paweł Banaszak 3

conlea_big_transp-2 logo

 

Conlea to społeczność managerów i specjalistów IT

Łączymy ich, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali korporacyjne IT w Polsce. Robimy to, organizując konferencje, meet-upy, szkolenia i społeczność online.