Skip to the main content.

Let's Manage IT Live

Learn, Unlearn i Relearn – koncepcja na przyszłość pracy? 

 

Spotkanie odbyło się 24 maja 2023, godz. 15:00

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie umiejętności będą kluczowe dla przyszłych pokoleń pracowników? W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, jedyną stałą jest zmiana. Dlatego tak ważne jest, aby być w stanie uczyć się i oduczać w nowych obszarach.

Dowiedz się, jakie kroki należy podjąć, aby stać się bardziej skutecznym i wartościowym pracownikiem w przyszłości. Z nami przekonasz się, jak koncepcja "Learn, Unlearn i Relearn" może pomóc Ci rozwijać się zawodowo i osiągać sukcesy w dzisiejszym, zmieniającym się świecie pracy.

Obejrzyj nagranie

Omówiliśmy koncepcję "Learn, Unlearn i Relearn", w tym:

 
jak odnosi się ona do przyszłości pracy i związanych z nią technologii, w tym AI i ChatGPT
 
jakie umiejętności są najbardziej wartościowe w dzisiejszym świecie pracy
 
jakie trendy rynkowe wpływają na zmiany w wymaganiach pracodawców
 
jak zwiększyć swoją elastyczność i adaptacyjność, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania

Rozmowę z Robertem Pławiakiem, Krzysztofem Rakowskim oraz Aleksandrą Żygo przeprowadził Bartłomiej Ważny

 

Robert Pławiak

CIDO / CTO @ Polpharma

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w IT Management (R&D, Operations, Infrastructure and IT Security). Zna dobrze IT Auditing, Information System Management, System and Quality, Systems Auditing. Ma doświadczenie we wdrażaniu i ustanawianiu Quality Systems i/lub ISMS. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie standardu TOGAF w celu zbudowania nowego podejścia w dziale IT (zwłaszcza stworzenia dobrego pomostu między Biznesem a IT).

EOQ (European of Quality) Lead Auditor, EOQ Quality Manager, ISMS Lead Auditor, Certified IT Security Officer, Certified Manager of Application Security and Business Systems oraz ISACA&ISSA Member.

Robert Pławiak-1-2-1
 

Aleksandra Żygo

Principal Engineer @ GSK

Odpowiada za wdrażanie i promowanie aktywności zwanych „self-service” w obszarze Research & Development (R&D) GSK Tech.

Interesuje się sztuczną inteligencją. W swojej codziennej pracy wykorzystuje technologie związane ze sztuczną inteligencją, automatyzacją, rozwiązaniami w chmurze i chatboty/Virtual Agent. Jej zadaniem jest redukowanie powtarzalnych czynności, które mogłyby być zastąpione przez boty. Wcześniej pracowała w zespole, który odpowiadał za wdrożenie platformy ServiceNow, wiodącego na rynku rozwiązania do zarządzania usługami w chmurze dla przedsiębiorstw.

Jest liderką polskiego oddziału Women’s Leadership Initiative (WLI) w GSK, który ma na celu wspieranie kobiet (ale nie tylko) w rozwoju. Angażuje się w liczne akcje wspierające kobiety, takie jak m.in.: Fundacja Vital Voices organizująca Global Mentoring Walk czy Akademia Ery Nowych Kobiet. Jest wolontariuszką w Fundacji Mam Marzenie.

Aleksandra-Żygo
 

Krzysztof Rakowski

IT Manager @ eMAG

Doświadczony liderem, który zaczynał w branży IT dwadzieścia lat temu jako webdeveloper. Teraz kieruje pionem rozwoju platformy Supply Chain Management oraz warszawskim hubem IT firmy eMAG - lidera e-commerce w Europie południowo-wschodniej. W swojej pracy kieruje się transparencją i stawianiem człowieka na pierwszym miejscu. Uwielbia się uczyć i pomagać innym w rozwoju. Współprowadzi wideo podcast Nerd Management, skierowany do świeżo upieczonych i przyszłych liderów w IT.

 
Krzysztof Rakowski-min
 

Bartłomiej Ważny

IT Operations Manager @ Espersen

IT Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Zakochał się w technologiach informatycznych.  Fascynują go także otaczający ludzie. Oba te zainteresowania podziela zarówno ze względu na różnorodność, jak i złożoność.


Obecnie zajmuje się zarządzaniem obszarem operacji IT w międzynarodowej grupie produkcyjnej. Wspiera i rozwija zespoły rozproszone na całym świecie, inspirując je do podejmowania niezależnych decyzji zgodnych ze strategią firmy i podejściem zespołu.

Bartłomiej Ważny

conlea_big_transp-2 logo

 

Conlea to społeczność managerów i specjalistów IT

Łączymy ich, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali korporacyjne IT w Polsce. Robimy to, organizując konferencje, meet-upy, szkolenia i społeczność online.