Skip to the main content.

Let's Manage IT Live

5 perspektyw na wyniki raportu IT Manager of Tomorrow 2022

 

Spotkanie odbyło się 11 sierpnia 2022, godz. 13:00

 

Kilka tygodni temu swoją premierę miała 2. edycja raportu IT Manager of Tomorrow. Po raz kolejny wzięliśmy pod lupę obraz współczesnego Managera IT. Kim jest? Jakie kompetencje rozwija? Z czym mierzył się w 2021, a jakie plany i wyzwania czekają na niego w roku 2022.

Podczas spotkania w ramach cyklu Let’s Manage IT Live, nad wnioskami raportu pochyliliśmy się wspólnie z ekspertami i współautorami raportu.

Obejrzyj nagranie ze spotkania

Podczas rozmowy odpowiedzieliśmy na pytania:

 

Jaki przekaz płynie dla Managerów IT z raportu?

 

Które wyniki zaskoczyły ekspertów spotkania?

 

Jakie światło na grupę Managerów IT rzuca analiza?

 

Jaką perspektywę na przyszłość dla branży dają wyniki badania?

Podpowiedzieliśmy również jak wykorzystać wyniki raportu i przekuć w wartość dla siebie.

Spotkanie poprowadził Krzysztof Kozakiewicz, a jego gośćmi byli Anna Sroka, Dr Ireneusz Zalewski, Robert Radziejewski oraz Bartosz Kozakiewicz.

 

Krzysztof Kozakiewicz

CEO @ Let's Manage IT

Współzałożyciel i Wiceprezes spółki Conlea. Pomysłodawca i Prezes Fundacji Let’s Manage IT. Trener i konsultant ITSM z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wdrażał i doskonalił procesy operacyjne i taktyczno-strategiczne w firmach z sektora bankowego oraz lotniczego. Absolwent ekonomii i programu MBA. Spędził ponad 1000 godzin w salach szkoleniowych. Pasjonat sportu.

krzysztof krzysiek kozakiewicz
 

Anna Sroka

IT Service Manager Global Business Solutions @ The Female Enterprise

Ekspertka zarządzania usługami IT z 15-letnim doświadczeniem w centralizacji usług oraz transformacjach cyfrowych. Założycielka marki The Female Enterprise, której misją jest wsparcie kobiet w budowaniu pewności siebie. Mentorka, trenerka, prelegentka konferencji. Finalistka plebiscytu WomenTech Network Rising Star in STEM of the Year Award 2020. Członkini Stowarzyszenia Ekspertki Razem. #KobietaKrakowa

Anna Sroka
 

Dr Ireneusz Zalewski

Senior Director IT Products @ Hapag Lloyd AG

Odpowiedzialny za rozwój organizacji IT (w pierwszym etapie ponad 200 ekspertów) i powiązanych produktów w nowo powstałym  Knowledge Center w Gdańsku. 


Ponad 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu wysokoefektywnych zespołów i firm działających w ramach globalnych koncernów, głównie w branży logistycznej i transportowej. W latach 2004-2018 związany z Lufthansa Group, w tym jako Prezes Zarządu firmy Lufthansa Systems Poland. Odpowiedzialny za realizację szeregu innowacyjnych projektów związanych z restrukturyzacją oraz cyfrową transformacją w strategicznych obszarach przedmiotowych firm.


Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Universität Innsbruck (doktorat z zarządzania strategicznego). Przewodniczący Komisji ds. trendów na rynku pracy w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej.

Ireneusz Zalewski
 

Robert Radziejewski

Team Manager, Technical Platform @ Allegro

Team Leader z ponad 10-letnim doświadczeniem, od 8 lat odpowiedzialny w Allegro.pl za IT Compliance and Governance. Całkowicie skoncentrowany na kliencie wewnętrznym, za cel obrał dostarczanie przydatnych rozwiązań i budowanie wartościowych procesów. Zdobywca drugiego miejsca IT Manager of Tomorrow Awards 2019.

robert radziejewski allegro
 

Bartosz Kozakiewicz

CEO @ Conlea

Współzałożyciel oraz Prezes Zarządu spółki Conlea. Doświadczony specjalista IT, manager, trener i przedsiębiorca. Pracował m.in. w IBM i Lufthansa Systems. Ukończył zarządzanie, program MBA na Politechnice Gdańskiej i wiele szkoleń typu Train-the-Trainer. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Jako trener spędził w sali szkoleniowej kilka tysięcy godzin.

Bartosz Kozakiewicz-1

LMIT logo

 

Let's Manage IT to społeczność managerów i specjalistów IT

Łączymy ich, aby dzieląc się doświadczeniem i historiami rozwoju firm, zespołów i siebie samych, rozwijali swoje kariery, budowali lepsze zespoły i organizacje oraz kształtowali korporacyjne IT w Polsce. Robimy to organizując konferencje, meet-upy i społeczność online.